RoxanArt.cz • Reklama, bannery

CZSKEN

Reklama, bannery

Reklama v době internetu, re/marketingu a sociálních sítí

Reklamou jsme dnes obklopeni víc než kdy dřív v historii lidstva – a hlavně víc, než bychom si kolikrát přáli. Je pevnou součástí našich životů, produktů a služeb, které nabízíme buď my, nebo jiní nám. O to těžší je vymyslet ji tak, aby nás neobtěžovala, ba co víc – aby byla příjemná. Aby se dotkla našich emocí a přiměla nás říct si třeba „páni, tak v tom se vidím“. I tenhle problém se dá vyřešit kreativním a sympatickým způsobem.

Jakou reklamou zaujmete?

Mým přáním je vytvořit pro vás reklamu krásnou a nevšední, na kterou se budete chtít dívat vy i vaši zákazníci. Reklamu, která kromě nabádání ke koupi pohladí i po duši a nebude jen „nutným zlem”, u kterého automaticky klikáte na ☒, ale i krásou pro oči a takovým malým uměleckým dílem současnosti. Koneckonců, kvalitní reklama může být (a je) umění.


Bannery pro módní e-shop ZOOT.cz / ZOOT.sk

Bannery pro módní e-shop Different.cz / Differenta.sk

Bannery pro e-shop Sterba-Kola.cz

Vánoční ZERO WASTE video pro Different.cz

ZERO WASTE je životní styl, který podporuje život bez odpadů a jejich skladování. Hlavní filosofií tohoto pojmu je, abychom všechny zdroje maximálně využili (i opětovně). Tento styl je nám, jako Differentu, natolik sympatický, že jsme se rozhodli vám ukázat pár tipů, jak ho využít v praxi.

Ekologický projekt pro mladé

Propagační materiál pro projekt věnovaný dětem o ochraně přírody a ekologickém způsobu života. Projekt provázely dětské ilustrace, vytvořené mnou, skrz které je vypovězen příběh víly žijící v lese pro lepší porozumění a zpracování problematiky ekologie malými diváky.

Kresby pro Loutkové divadlo

Ilustrace k webu "Rok 1948"

Ilustrace

Webdesign Kresby na produkty Reklama, bannery Pozvánky, svatby, akce Knihy a ilustrace Volná tvorba
Kontakt

Kontakt

MgA. Roxana Rojíková
E-mail: info@roxanart.cz
Telefon: +420 777 878 617
IČ: 10755535