RoxanArt.cz • Kresby na produkty

CZSKEN

Kresby na produkty

Proč na produkty něco kreslit?

Někdo to rád strohé, někdo zajímavé, nevšední. A to platí i pro produkty. Ať už jde o módu nebo o věci běžné (s)potřeby, všechno se dá ozvláštnit něčím vkusným, co dokáže vykouzlit úsměv na tváři a zlepšit den. Třeba takový vtipný hrnek, ze kterého usrkáváte svůj ranní doping.

Co všechno se dá zkrášlit?

Typicky jsou to textilie, ze kterých se pak ušije zajímavé tričko, ponožky, spodní prádlo, pyžamo, polštář, deka, taška, dětské oblečení... Ale i produkty, které máme denně v ruce, jako třeba hrnek, kryt na mobil, sešit, kalendář, balicí papír... A klidně i originální tapeta, která z vaší zdi udělá umělecké dílo.

Máte vlastní nápad?

Víří vám v hlavě nápad na design a chce ven? Pojďme ho společně přivést k životu. Hledáte jedinečný dárek pro své zaměstnance nebo chcete s kolegy udělat radost šéfovi? Vytvořím pro vás originální ilustraci, která vystihne vaše přání, duch firmy, člena rodiny, školní třídu, partu kamarádů… Nic není nemožné.


Ilustrace pro e-shop HUDEBNIKUM.cz

Digitální ilustrace v podobě květinového věnce pro e-shop www.hudebnikum.cz v rámci "Musical romance collection", která byla použita na produktech jako jsou hrníčky, trička nebo tašky.

Potisk na tubusy Mixit

Digitální kresby ve dvou vizuálních provedeních na tubusy pro společnost Mixit, která prodává müsli, kaše, ovoce, oříšky, čokolády a jiné dobroty.

Etikety na marmelády J & M

Ukázka z grafických materiálů pro malou rodinnou manufakturu s ručně vyráběnými marmeládami.

Etiketa a tubus na víno Nymph

Víno jako opojný nápoj přibližující nás alespoň malou měrou do éterického světa smyslů. Grafický návrh etiekty i tubusu a jejich fyzická realizace.

Booklet

Hudební album Grey Oceans od skupiny CocoRosie. Písně s netypickými texty a ještě netypickejším hudebním zpracováním vytvářejí dojem osobitého světa, který jsem se v ilustracích snažila vystihnout.

Parfém Luciole Naissance

Parfém jako jemné a neurčité vyjádření nás samotných pomocí nekonečných prolínajících se vrstev.

Návrh vzorů pro látky

Ilustrace

Webdesign Kresby na produkty Reklama, bannery Pozvánky, svatby, akce Knihy a ilustrace Volná tvorba
Kontakt

Kontakt

MgA. Roxana Rojíková
E-mail: info@roxanart.cz
Telefon: +420 777 878 617
IČ: 10755535